Domenai, hostingas, dedikuoti serveriai

Domeno sujungimas su Wix


  1. Susikurkite svetainę naudojantis wix.com įrankiu ir aktyvuokite Premium planą, tam kad galėtumėte prisidėti domeną prie Wix svetainės.
  2. Esant prisijungus prie Wix paskyros, eikite į šią Wix pateiktą nuorodą: https://support.wix.com/en/article/connecting-a-domain-to-wix-using-pointing-5342238
  3. Žemiau pamatysite Wix instrukciją, kokius papildomus DNS įrašus reikalinga pridėti domenui.
  4. Eikite į mūsų domenai.lt svetainę ir prisijunkite prie vartotojo paskyros. Toliau sekite žinginius pagal šią instrukciją tam, kad patektumėte į DNS įrašų redagavimą: DNS įrašų redagavimas
  5. DNS įrašų redagavimo lange suraskite A tipo įrašą su savo domenu ir pakeiskite IP adresą į nurodytą Wix instrukcijoje (23.236.62.147) ir apačioje paspauskite mygtuką "Išsaugoti".
  6. Patikriname ar tarp įrašų yra WWW nukreipimas A arba CNAME tipo, jei toks yra pašalinkite jį šalia paspaudę mygtuką "Pašalinti". Būtinai paspauskite mygtuką "Išsaugoti" pašalinus įrašą.
  7. DNS įrašų redagavimo lange, apačioje pasirinkite mygtuką "Pridėti įrašą". Atsiradusioje naujoje eilutėje, pasirinkite įrašo tipą "CNAME".
  8. Kairiame stulpelyje (Įrašas) įveskite Wix pateiktą įrašo pavadinimą www, o dešinėje pusėje (Įrašo reikšmė) įveskite pateiktą įrašo reikšmę pvz.: www185.wixdns.net. (Svarbu reikšmės gale būtina padėti tašką !). Ir paspauskite mygtuką "Išsaugoti".
  9. Viską sėkmingai išsaugojus, nukreipimas turėtų pradėti veikti po valandos laiko.